Series
Ratings
308
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DuelRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5