Titles you rated
Knock KnockRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
John QRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0