Titles you rated
The TranslatorsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5