Series
Ratings
120
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Case Study of VanitasRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 2.5
K: Return of KingsRated ★ 5.0
Handa-kunRated ★ 2.5