Titles you rated
 I Am LegendRated ★ 3.0 I Am LegendRated ★ 3.0
 JumperRated ★ 3.5 JumperRated ★ 3.5
 FlightplanRated ★ 3.0 FlightplanRated ★ 3.0
 Real SteelRated ★ 3.5 Real SteelRated ★ 3.5
 Total RecallRated ★ 3.5 Total RecallRated ★ 3.5
 HellboyRated ★ 1.5 HellboyRated ★ 1.5
 Black SwanRated ★ 4.0 Black SwanRated ★ 4.0
 Phone BoothRated ★ 4.0 Phone BoothRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
 Ip ManRated ★ 3.0 Ip ManRated ★ 3.0
 Summer WarsRated ★ 3.0 Summer WarsRated ★ 3.0
 A Knight's TaleRated ★ 4.0 A Knight's TaleRated ★ 4.0
 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
 GhostbustersRated ★ 5.0 GhostbustersRated ★ 5.0
 The Lion KingRated ★ 5.0 The Lion KingRated ★ 5.0
 Cool RunningsRated ★ 4.5 Cool RunningsRated ★ 4.5
 The MaskRated ★ 4.0 The MaskRated ★ 4.0
 Toy StoryRated ★ 5.0 Toy StoryRated ★ 5.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
 The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0 The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0