Titles you rated
Little Girl KRated ★ 4.5- Secret CampusRated ★ 4.0
Mackerel RunRated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
A Man's StoryRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0