Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
The Lady in a Black DressRated ★ 3.0
School in the CrosshairsRated ★ 3.5
The Flavor of Green Tea Over RiceRated ★ 4.5
People in ElanciaRated ★ 4.0
Ballad of OrinRated ★ 5.0
Demon PondRated ★ 4.0
Double SuicideRated ★ 4.5
The Scandalous Adventures of BuraikanRated ★ 3.5
HimikoRated ★ 3.0
A Flame at the PierRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
A.K.Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
FukuokaRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
ButterflyRated ★ 4.5- Over the Arirang Pass - Zainichi Korean Music TodayRated ★ 5.0
For SamaRated ★ 5.0
CorvidaeRated ★ 2.5