Titles you rated
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
K-On! The MovieRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0