Titles you rated
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
MindhuntersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5- Almost CheRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
My Love, My BrideRated ★ 1.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
ExitRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
LucyRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5