Movies
Ratings
122
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5- DeliveryRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5