Titles you rated
- The FrogRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Korea No.1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5