Series
Ratings
33
WATCHERRated ★ 5.0- Wise and FoolishRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 1.0
Russian DollRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5