Titles you rated
Full HouseRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0