Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0