Movies
Ratings
134
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ReturnedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0