Titles you rated
Before MidnightRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0