Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
CasinoRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0