Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5