Movies
Ratings
97
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5