Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5