Titles you rated
Bad BoysRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5