Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 2.0
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5