Series
Ratings
21
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5