Movies
Ratings
101
The Family ManRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5