Movies
Ratings
553
The DepartedRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
MommyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0