Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
CrankRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0