Titles you rated
IljimaeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0