Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0