Series
Ratings
31- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
War and PeaceRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0