Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
JaneRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0