Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0