Titles you rated
King KongRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 1.0
Æon FluxRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 4.0
WarRated ★ 2.0
First BloodRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0