Movies
Ratings
74
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0