Movies
Ratings
1393
The KillerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
GridlockRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
MudboundRated ★ 3.5
The Lost City of ZRated ★ 3.5
She SaidRated ★ 4.0
Cop CarRated ★ 3.5
AirRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
The Card CounterRated ★ 3.0
Logan LuckyRated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 4.0