Titles you rated
The End of the StormRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5