Movies
Ratings
27
New WorldRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0