Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
HarbinRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5