Titles you rated
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0