Movies
Ratings
384
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Lost in the StarsRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
- CabrioletRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.0