Series
Ratings
109
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5