Movies
Ratings
74
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Goodbye MomRated ★ 2.5