Series
Ratings
104
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Go Princess GoRated ★ 3.0
Love O2ORated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- SWAT PoliceRated ★ 4.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.0