Movies
Ratings
161
The PartyRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
RunRated ★ 5.0
DelicacyRated ★ 1.0
The Ides of MarchRated ★ 4.5
What's Your Number?Rated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
RoundersRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
All for the WinnerRated ★ 4.0