Movies
Ratings
56
Granny's Got TalentRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Almost LoveRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 5.0
Oh! Happy DayRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0