Series
Ratings
124
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5