Series
Ratings
44
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5- Arbiter of Loyalty unto DeathRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 2.5