Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 2.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
BaoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Earth: One Amazing DayRated ★ 5.0