Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Lost in the StarsRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5