Titles you rated
Dragon BallRated ★ 4.5
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- Excessive ChallengeRated ★ 2.5
- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0