Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 0.5
Friend, Our LegendRated ★ 0.5- Swamp Ecology ReportRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 0.5- Merry MaryRated ★ 5.0
BloodRated ★ 0.5
Everybody Say KimchiRated ★ 5.0- Terms of EndearmentRated ★ 5.0
Hello! My LadyRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 1.0- KkangsooniRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 1.0- SkinsRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 1.0
Bel AmiRated ★ 1.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 0.5